Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybki pytanie - jakie są wymiary oryginalnych gwizdków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szybki pytanie - jakie są wymiary oryginalnych gwizdków

    Zamieszczone przez Sebastian_M26
    Nie mam pytań co do profesjonalizmu,,, 8) 8) 8)
    jaka to firma TAK zrobiła
    zapeniam Cię że profesjonalna, właściciel/montażysta z uprawnieniami sędziego PASCA :diabelski_usmiech

    Zamieszczone przez Sebastian_M26
    i jeszcze jedno
    po co producent montuje folie pod panelem drzwiowym?
    teoretycznie do zamknięcia komory drzwi

    Zamieszczone przez Sebastian_M26
    po usunięciu foli TRZEBA szczelnie zakleić panel drzwi wew. matą wygłuszającą
    mata APP Polimerowa jest dobrą matą a jej cena to 80zł/m2
    do czego służy jaka mata napisałem stronę wcześniej w tym samym wątku, więc bez półprawd proszę :diabelski_usmiech

  • #2
    Szybki pytanie - jakie są wymiary oryginalnych gwizdków

    Panowie
    Jakie sa wymiary (średnica, głębokość) oryginalnych gwizdków w octavi 2000. Szukam jakieś rozsądnej alternatywy za niewielkie pieniądze i wpadł mi w oko zestaw Blaupunkt gtc 172. Nie wiem tylko czy to podpasuje bez przeróbek.
    WORK: Mondeo Titanium
    FUN: TypeR ver.IV

    Komentarz


    • #3
      Jakie sa wymiary (średnica, głębokość) oryginalnych gwizdków w octavi 2000. Szukam jakieś rozsądnej alternatywy za niewielkie pieniądze i wpadł mi w oko zestaw Blaupunkt gtc 172. Nie wiem tylko czy to podpasuje bez przeróbek.
      wymiarów nie pamiętam...ale jak kupisz jakieś większe to zawsze można je wpasować w ori miejsce, co prawda metoda jest troche brutalna, bo trzeba wyłamać ciut plastiku...ale warto - potem nowy tweeter przyklejasz np. na ciepły silikon i po bólu

      Komentarz


      • #4
        ja tam jestem zwolennikiem zmiany audio bez lamania.to zawsze gorszy efekt , dzwiek inaczej sie rozchodzi.lepiej dopasowac tak zeby bylo identycznie jak oryginalnie- wkoncu projektanci wiedza co robia

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez X A N
          lepiej dopasowac tak zeby bylo identycznie jak oryginalnie- wkoncu projektanci wiedza co robia
          :haha: :haha: :haha: :rofl
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #6
            DirkDiggler, wyciągnij trójkąt przy lusterku bedziesz miał wymiary.

            może jak mi sie uda znaleźć te złomy to ci podam na forum wymiary.

            [ Dodano: Pią 25 Sty, 08 21:56 ]
            spoko wejdą jakies o średnicy 36mm. głębokośc to w najcieńszym miejscu jakieś 10mm

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X